Spor salonumuzda basketbol, tenis, badminton, voleybol,  futsal branşları gibi sportif faaliyetler aktif bir şekilde yürütülmektedir. Okulumuzda 2 Beden Eğitimi öğretmeni ile birlikte tenis ve basketbol branşlarında antrenörlerimiz görev yapmaktadır. Salonumuzda fiziksel şartların uygunluğu dahilinde bir sınıfın kapsamlı olarak (çeşitli alanlarda) ders işlemesi mümkündür.  
 
Spor salonumuz, beden eğitimi derslerimizi eğlenceli bir şekilde tüm öğrencilerimizin ilgilendiği branşa yönelik aynı anda kullanma özelliğine sahiptir. 
 
Ayrıca turnuvalar ve sportif faaliyetler için yaklaşık olarak 200 kişilik tribün desteği alanımız mevcuttur. Spor salonumuzda 2 adet soyunma odası ve her soyunma odasında ayrı ayrı tuvaletler bulunmaktadır. 
 
Spor salonumuzda, kış aylarında salon ısıtması sayesinde öğrencilerimiz salonumuzu üşümeden rahatlıkla kullanabilmektedir. Yaz aylarında ise havalandırmaları sayesinde yine salonumuz rahatlıkla kullanılmaktadır. 
 
Spor salonumuz, öğrencilerimizin en iyi şekilde spor yapabilmeleri, eğlenceli zaman geçirebilmeleri için tasarlanmış bir spor merkezidir.